Плазмові телевізори Xiaomi Mi TV: особливості пристроїв

Xiaomi — популярний китайський виробник техніки. У Вінниці телевізори цього бренду можна зустріти майже у кожному магазині електроніки. Популярність пояснюється високою якістю, прийнятними цінами та широким модельним рядом. Розберемося, у чому особливості телевізорів китайського виробника.

Дизайн: незмінні традиції

Бренд Xiaomi не експериментує над зовнішнім виглядом плазмових телевізорів. Пристрої зазвичай прямокутної форми, співвідношення сторін — 16:9 — це золота середина, адже людське око легко охоплює весь екран. 

Електроніка комплектується підставками та настінними кріпленнями. Завдяки цьому техніку легко встановити у будь-якому місці. Якщо плануєте купувати плазмові телевізори у Вінниці з великою діагоналлю, продумайте монтаж на стіні. На підставці габаритний гаджет можна випадково перекинути.

Зображення: висока яскравість

Компанія Xiaomi співпрацює з брендами LG та Samsung. Екрани останніх встановлені у телевізорах. Завдяки цьому картинка виглядає контрастно, яскраво, кольори відображаються глибокими. 

Мешканці Вінниці обирають телевізори Xiaomi через якісне зображення. На них приємно дивитися фільми, мультсеріали, улюблені передачі. Пам’ятайте, що зручність під час перегляду багато у чому залежить від відстані між користувачем та екраном. Не розташовуйте телевізор занадто близько, через це картинка «попливе».

Звук: якісний акустичний супровід

Під час перегляду фільмів важливу роль грає не лише картинка. Через звук людина сприймає діалоги, спецефекти, іншу інформацію, що відбувається у кіно. В телевізорах Xiaomi гучність зазвичай не перевищує 80 дБ. Цього цілком достатньо для комфортного перегляду.

Китайський бренд використовує технології Dolby Audio та DTS. Об’ємне та глибоке звучання додає реалістичності зображенню на екрані. Завдяки цим технологіям глядач отримує емоції, які можна порівняти з відвідуванням кінотеатру. 

Smart TV: можливості телевізорів

Електроніка Xiaomi — розумні пристрої. Виробник оснащує техніку додатковими параметрами для комфортного користування, серед них:

  • голосовий пошук — не витрачайте час на введення за допомогою клавіатури, просто скажіть, що хочете подивитись;
  • керуйте жестами — якщо модель з веб-камерою, змінюйте гучність помахом руки;
  • максимум роз’ємів — підключайте навушники, інші пристрої, до ТВ можна приєднати безліч периферії;
  • Multi-Link Screen — можна розділити екран на дві частини, це дозволяє транслювати два вікна одночасно.

Телевізорами на платформі Tizen можна керувати віддалено, для цього потрібно встановити відповідний застосунок на смартфон. Техніка підтримує всі формати аудіо- та відеофайлів. З Xiaomi Mi TV можна не лише дивитися фільми, але і грати, якщо підключити консоль. Насолоджуйтесь вільним часом разом з розумними телевізорами!

Comments

.,.,.,.