Інгалятори в Івано-Франківську для дорослих та дітей

Небулайзери в Івано-Франківську створюють аерозоль, тобто газ із зваженими твердими частинками (порошок) або рідкі (розчин, суспензія) частинки, що містять ліки. Вдихаючи його, хворий вводить лікарський засіб (протизапальний, бронхорозширювальний або розріджує секрет у дихальних шляхах) безпосередньо в місце, де протікає захворювання. Таким чином, використовуючи інгалятори для лікування бронхіту в Івано-Франківську, лікування проходить швидше та ефективніше, ніж у разі прийому таблеток або сиропів, не викликаючи побічних ефектів для всього організму.

Однак для того, щоб цей метод терапії був ефективним, інгалятори в Івано-Франківську повинні створювати аерозоль, яка має досягти того місця, де він має бути. Тут переважають два питання – правильне використання інгалятора та відповідне дроблення частинок із ліками, зважених у вдихуваному газі. Med-magazin.ua пропонує придбати такий пристрій. Бо якщо вони великі (діаметром понад 8 мікрометрів – для стислості мкм), то осідають переважно у верхньому відділі дихальної системи, тобто в носі та глотці. Тільки відповідно менші розміри дозволяють досягати його нижньої частини. Інгалятори від кашлю в Івано-Франківську випускають аерозоль с різним діаметром частинок.

І так:

  • частинки діаметром 5 – 8 мкм – всмоктуються у трахеї та великих бронхах;
  • частинки діаметром 2 – 5 мкм – у бронхах та бронхіолах;
  • частинки діаметром 0,5 – 3 мкм – в альвеолах.

Типи пристрою

Компресорний інгалятор в Івано-Франківську створює маленькі частинки.

Від типу пристрою залежить зручність використання інгалятора і здатність його не тільки виробляти аерозоль, але і «розбивати його» на досить дрібні фрагменти.

Класичні інгалятори – кому вони не підходять

В даний час на ринку є кілька типів інгаляторів. Класичними (також відомими як кишенькові) є інгалятори від нежиті в Івано-Франківську під тиском та інгалятори із сухим порошком. Хоча вони мають безліч переваг (у тому числі невеликі розміри, відсутність необхідності використання зовнішніх джерел живлення, невисоку ціну. Інгалятори при пневмонії в Івано-Франківську можна придбати через інтернет.

Як вибрати інгалятор для дитини?

Купуючи інгалятори від гаймориту в Івано-Франківську для дитини, слід звернути увагу на кілька параметрів. По-перше, це середній розмір часток, який визначає, де ліки чи фізіологічний розчин потрапить у дихальні шляхи. Це параметр, званий MMAD (середньомасовий аеродинамічний діаметр). Що стосується дитячих інгаляторів він у межах 2-5 мкм. Це означає, що половина молекул діаметром дорівнює MMAD. Частинки такого розміру потрапляють у бронхи та бронхіоли. Безумовно, ключовою особливістю є наявність дитячої маски.

Comments

.,.,.,.