Якісне офісне крісло — це коли робота в задоволення

Великий відсоток робочого населення — це офісні працівники, які багато часу проводять за комп’ютером. Це сидяча праця, яка потребує постійного статичного положення хребта, що вже є великим навантаженням на опорно-руховий апарат та м’язи. Саме тому облаштування робочого місця відіграє важливу роль в організації життєдіяльності будь-якого офісу. І бажано здійснювати його з індивідуальним підходом до кожного працівника та з урахуванням специфіки його посади. І офісне крісло — це лише початок.

Критерії вибору офісного крісла

Широкий асортимент на ринку меблевої продукції наповнений великою кількістю колекцій та моделей на будь-який смак та гаманець. Але ви не можете обрати перший варіант, який припав вам до душі без ретельного аналізу його параметрів та відповідності вашим фізіологічним, функціональним та візуальним вимогам.

  1. Види стільців. Продукція усіх виробників класифікується в першу чергу за цільовим призначенням. Є вироби для керівників, працівників, відвідувачів. Моделі для керівництва відзначаються комфортабельністю, презентаблеьністю та якістю тих матеріалів, які використовуються в процесі виробництва. Вони являють собою зразок ергономічності. Крісла для персоналу виглядають скромніше і не настільки помпезно, але якість, практичність та зручність залишаються для них пріоритетними. Вони повинні бути обладнані регулюючими механізмами для  облаштування робочого місця під зріст та поставу людини, а також висоту столу. Стільці для відвідувачів мають бути стильними та зручними, але вимоги до них мінімальні, оскільки клієнти проводять у них мінімум часу.
  2. Конструкція виробів. Продумане робоче місце має мати надійну опору на міцних обертових коліщатках, зручні підлокітники, механізм регулювання, а також амортизатором для пом’якшення навантаження і плавності функцій. Конструкція якісного офісного стільця повинна мати форму каркаса з валиком під поперековим прогином. Така конструкція надає анатомічну форму спинці стільця. Нижня кромка сидіння повинна бути округлої форми, щоб не затискати судини на ногах. Товстий шар поролону по краях сидіння служить для оптимальної фіксації тіла.
  3. Матеріал.  Якісне офісне крісло повинно бути виготовлено з екологічно нешкідливих гігієнічних матеріалів. В якості оббивки використовується натуральна шкіра або якісна синтетика, які дозволяють шкірі дихати і зберігають постійну температуру тіла. Також можливе використання штучної шкіри і пластика на нижніх і задніх поверхнях стільця.

На робочому місці середньостатистичний офісний працівник проводить набагато більше часу, ніж на власному дивані або  в ліжку. Тому залишається загадкою, чому меблі для відпочинку забирають більшу частку його уваги. Правильно організований робочий процес здатен максимально ефективно мінімізувати втому та загострення хвороб, підвищити працездатність і зберегти бажання ходити на роботу.

Comments

.,.,.,.