Особливості лінійок ноутбуків Lenovo

Знаменита серія ноутбуків IBM ThinkPad, що активно використовувалася навіть на орбітальній станції у версії, адаптованій для невагомості, канула в лету. Але не назовсім, а лише змінивши найменування бренду: китайська компанія Lenovo, що розвивається, викупивши у IBM відділення, що займалося розробкою портативних комп’ютерів, вирішила залишити назву ThinkPad.

Таке запозичення допомогло здобути популярність, а сьогодні це один із найпопулярніших брендів-виробників ноутбуків, в асортименті якого є чимало інших серій. І кожна з лінійок Lenovo має свої особливості та цільову аудиторію користувачів.

THINKPAD/THINKBOOK

Класика залишається класикою навіть після зміни бренду. У кращих традиціях саме ця серія є зосередженням всього інноваційного, будь то клавіатура, дисплей, процесори або інші компоненти.

В даний час лінійка включає такі підкласи:

  • ультрабуки ThinkPad X;
  • ноутбуки топового рівня ThinkPad X1;
  • лептопи масового сегмента ThinkPad L;
  • бізнес-ноутбуки ThinkPad T;
  • портативні робочі станції професійного рівня ThinkPad P;
  • бренд флагман, ThinkPad X1 Carbon.

Відзначимо також серію ThinkPad X1 Nano, що з’явилася нещодавно: це найлегші ноутбуки на ринку з 13-дюймовим екраном.

Новинкою можна назвати і бюджетну серію E, яка поєднала окремі характеристики L, T і X.

Нарешті, непогане майбутнє пророкують серії Z, оснащеної процесорами AMD та екологічними матеріалами.

Lenovo ThinkBook вважається близьким родичем ThinkPad, доступнішим за вартістю, але не поступається за своїми характеристиками старшому побратиму.

IDEAPAD

Теж добре відома серія, що мало в чому поступається ThinkPad, але має бюджетніші цінники, тобто спочатку розрахована на масового споживача.

Лінійка включає підсерії з індексами 1, 3, 5 і 9. Якщо в назві моделі є буква «i», це ознака ноутбука з процесором від Intel.

Є також ігрова підкатегорія Gaming, ультрабуки Slim та професійні моделі Pro.

YOGA І FLEX

Обидві лінійки – це досить потужні та продуктивні ноутбуки невеликих розмірів, відмінністю яких є приналежність до класу трансформерів. За рахунок використання у конструкції унікального шарнірного з’єднання такі моделі можуть працювати у чотирьох режимах.

LEGION

Як і належить великому гравцю ринку, Lenovo має у своєму асортименті і ігрові ноутбуки, до яких пред’являються підвищені вимоги щодо продуктивності, характеристик дисплея, клавіатури. Леново Легіон у своєму сегменті аж ніяк не пасе задніх з екранами розмірами від 15.6 до 17.3 дюймів.

Незалежно від лінійки практично всі моделі бренду коштують дешевше за більшість конкурентів, у багатьох країнах саме ноутбуки Lenovo є лідерами продажів.

Comments

.,.,.,.