Vinnytsia-trend повідомляє, що на днях у читальній залі Вінницької обласної бібліотеки імені Тімірязєва вінничанам презентували путівник «Вінниця. Путівник. ТОП-10». Надрукувало цей посібник цьогоріч ТОВ «ТВОРИ».
Читачі матимуть змогу побачити найкращі культурні споруди і культові заклади міста, дізнатись легенду про його походження. Художнє оформлення виконав талановитий і вже відомий за межами країни художник Анатолій Гайструк.
До уваги читачів будуть представлені храми різних конфесій: Храм Пресвятої Діви Марії Ангельської, Миколаївська церква та Кафедральний собор Преображення Господнього.
Відведено місце на сторінках путівника і вінницьким музеям – Миколи Пирогова та Михайла Коцюбинського.
Серед закладів описали також Вінницький обласний академічний український музично-драматичний театр імені Миколи Садовського, Вежу, готель «Савой», фонтан Roshen тощо.
Путівник розрахований на широку аудиторію читачів, зокрема на туристів, тому перекладений англійською мовою.
Презентації була здійснена у форматі виставки-калейдоскопа «Відкрий для себе Вінницю», яку підготували працівники бібліотеки.
Над реалізацією видання «Вінниця. Путівник. ТОП-10» працювали координатор проекту Наталя Гайструк, перекладач Олена Зарічна, редактор Оксана Пойда і фотограф Vadim Dimitroff.
До речі, не дарма презентація відбулась 21 лютого, адже у світі відзначають День гіда. Тому на захід було запрошено також представників департаменту маркетингу міста та туризму. Його начальник Олександр Вешелені відзначив важливість матеріального втілення любові вінничан до свого міста і те, що проект, ініційований Наталією Гайструк, належить саме до таких проявів.
Нам залишається лише додати, що наразі департамент напрацьовує власний туристичний каталог і має презентувати його навесні цього року.