Як правильно вибрати металопластикові вікна та що потрібно враховувати?

Популярність ПВХ-вікон обумовлена ​​низкою переваг. У порівнянні з дерев’яними, металопластикові конструкції більш надійні та практичні. Вони не вимагають особливого догляду, а в рамках їх обслуговування потрібно періодично мити і регулювати фурнітуру. Термін служби таких систем вищий, ніж дерев’яних.

Від чого залежить ціна

Завдяки високій міцності ПВХ-систем характеризуються високою стійкістю до навантажень. Вартість установки залежить від ряду факторів, починаючи від обраного профілю та виробника, і закінчуючи якістю фурнітури та кількістю камер. Використовуйте калькулятор вікон, щоб розрахувати ціну з монтажу.

Якість ПВХ-системи залежить від наступних факторів:

 • виробник профілю та тип конструкції;
 • правильність монтажу, зумовлена ​​дотриманням технології;
 • коректність роботи обладнання, яке використовувалося для збирання віконної системи;
 • надійність імпоста та правильність його монтажу;
 • заповнення камер газом;
 • якість герметизації;
 • надійність з’єднань;
 • міцність та довговічність фурнітури.

окна

Важливим компонентом будь-якої системи ПВХ є силікатний гель. Він призначений для вбирання вологи, що надходить у склопакет. Від якості силікатного гелю залежатиме теплоізоляція і, відповідно, сухість повітря. Будь-які нерівності між стінами на етапі збирання конструкції заповнюються первинним герметиком. При заповненні камер аргоном не допускається виток газу, тому виробники використовують спеціальні склади для герметизації.

Недоліки дешевих металопластикових вікон

І хоча ПВХ-вікна однозначно виграють у дерев’яних, не всі металопластикові конструкції однаково гарні. Від купівлі дешевих рекомендується відмовитись, оскільки при їх виготовленні виробники економлять на матеріалах та комплектуючих. В результаті покупець ризикує зіткнутися з такими проблемами:

 • неякісна герметичність;
 • провисання стулки;
 • перекіс рами;
 • неякісне складання віконної конструкції;
 • порушення теплоізоляційних властивостей.

Щоб не зіткнутися з такими недоліками надалі, замовляти металопластикові конструкції необхідно лише у перевірених підрядників. Справа в тому, що величезну роль відіграє правильність монтажу. Якщо технологія встановлення не дотримується, проблеми рано чи пізно виявляться.

Переваги дорогих ПВХ-вікон

Якісні металопластикові вікна прослужать не один рік і навіть не один десяток років. Основною перевагою таких конструкцій є використання перевірених та надійних комплектуючих при складанні. Якісні металопластикові вікна зберігають свою естетичність та зовнішній вигляд багато років, не втрачаючи кольору.

Дешевий пластик, що використовується для виробництва профілю, в холодну пору року пропускатиме протяги до приміщення. Внаслідок порушення герметичності порушується і мікроклімат у квартирі. У результаті взимку у вас вдома буде прохолодно, а влітку – спекотно. Що стосується якісного пластику, то він без проблем утримує тепло в приміщенні в холодну пору року і прохолоду – у спеку.

Щоб позбавити себе багатьох потенційних проблем, рекомендуємо звернутися до перевіреного підрядника і замовляти вікна від відомих брендів. Виробники, які працюють на ринку не перший рік, надають гарантію на всі типи вікон, як правило, не менше десяти років. При виробництві та збиранні ПВХ-систем використовуються десятки деталей, і кожна з них важлива для вікна. Усі елементи виконують певні функції. Вікна мають бути сертифіковані та відповідати міжнародним стандартам та нормам.

Comments

.,.,.,.