Ремонт квартири у Вінниці: який силіконовий герметик обрати

Фінальним етапом будь-яких ремонтних робіт є оформлення стиків. Саме від цього залежить наскільки довготривалим буде ефект від ремонту та як довго протримається конструкція. Найбільш популярним засобом для оформлення стиків є силіконові герметики. Розглянемо більш детально особливості їхнього застосування.

Переваги використання силіконового герметика

Зазвичай силіконовий розчин використовують у ванній, кухні та басейнах. Також він добре підходить для поверхонь, які мають високий вміст вологи та де може утворитися грибок.

Однією з головних переваг силіконового герметика є те, що завдяки його застосуванню неможливе утворення цвілі, грибків та інших небезпечних мікроорганізмів. Також силікони Soudal чудово взаємодіють з такими матеріалами як скло, пластмаса, кераміка та метал.

Силіконовий розчин має великий рівень еластичності, що дозволяє йому чудово скріплювати навіть рухомі конструкції.

Не менш вагомою перевагою силіконового герметика є довгий термін експлуатації, адже тривалість дії розчину не менш як 20 років. Cилікон є стійким не лише до ультрафіолетового впливу, але й до усіх видів побутової хімії.

Де купити якісні силікони у Вінниці

силікон

В багатьох будівельних магазинах та супермаркетах представлений великий вибір силіконових герметиків від різних виробників. Однак, найкращим варіантом є силікони Soudal, які зарекомендували себе на ринку як якісного та перевіреного виробника.

Компанія пропонує придбати декілька видів силіконових герметиків таких як: високотемпературний силікон, санітарний силікон, силікон для акваріумів, нейтральний силікон та  універсальний силікон, що підійде для всіх випадків. Силікони представлені в багатьох кольорах, завдяки чому ви зможете обрати саме той, який ідеально підходить до вашого помешкання.

Замовлення силіконового герметика не займе у вас багато часу та зусиль. Для цього потрібно лише зайти на сайт Soudal і вибрати потрібний продукт. Біля кожного виду силікону є детальний опис із зазначенням особливостей застосування та властивостей. 

На сайті є контакти регіональних представників у всіх великих містах, звернувшись до яких ви отримаєте інформацію, де можна придбати силікони Soudal у вашому місті.

Варто додати, що компанія Soudal є найбільшим світовим виробником герметиків, клеїв, покрівельних ущільнювачів та поліуретанових аерозольних пін.

Comments

.,.,.,.