Як підготуватися до походу в гори зимою

Холодна погода за вікном не є перешкодою, щоб відмовлятися від активного відпочинку та забути про подорожі. Адже зміна звичного способу життя, яскраві спогади та моменти добре розбавляють щоденні сірі будні. 

Якщо ви любитель туристичних прогулянок чи походів в гори, вам потрібно знати деякі нюанси підготовки, які дозволять насолодитися подорожжю і не втратити здоров’я.

На що звернути увагу при виборі туристичного взуття

Одним з головних елементів підготовки до походу є правильний вибір взуття, яке має бути не лише зручним, але й витримувати навантаження та запобігати падінням і травмам ніг. Тому, радимо звернути увагу на трекінгове взуття. При його виборі потрібно не упустити ряд важливих моментів.

Фахівці рекомендують, що жіноче трекінгове взуття має бути з натуральних матеріалів і утеплене хутром. Зокрема, взуття повинне відповідати таким характеристикам як вологостійкість, здатність утримувати тепло та зносостійкість.

При виборі взуття обов’язково потрібно враховувати складність маршруту, вагу рюкзака та вашу фізичну підготовку. Також важливо підібрати правильний розмір взуття і перед походом його рекомендується розносити, щоб не виникали мозолі та натоптиші.

Особливо приємною новиною для представниць прекрасною статі є те, що на ринку представлено чимало моделей, які не лише пристосовані для походів, але й мають надзвичайно стильний вигляд.

взуття

Якщо ви живете в місті, але полюбляєте довгі прогулянки та щодня долаєте великі відстані, хорошим варіантом для вас стане трекінгове взуття, яке захистить ноги від втоми та травм і забезпечить хорошу вентиляцію. Для низьких температур і мінливої погоди вибирають взуття з твердою підошвою.

Де купити жіноче трекінгове взуття у Вінниці

Перш за все, не варто йти за покупками в торгові точки, адже ви можете натрапити на неякісне взуття. ІВ результаті заплатите гроші та не отримаєте бажаного. Найкращим варіантом є придбання стильного і якісного взуття в спеціалізованих магазинах або ж інтернет-сайтах. 

Зокрема, великий вибір моделей жіночого трекінгового взуття представлений в eobuv.com. Залежно від ваших вподобань та бюджету, ви можете обрати якісний варіант. Окрім цього на деякі моделі взуття зараз діють суттєві знижки.

До кожної моделі є опис із зазначенням матеріалу, усіх розмірів та ваги взуття. При цьому абсолютно весь товар інтернет-магазину є оригінальним і постачається від виробника або офіційних дистриб’юторів.

Comments